Niezawodne akcesoria dla psa

Pewnie zastanawiasz się, czy akcesoria dla psa kupisz gdzieś indziej niż w sklepie zoologicznym. Pewnie, że tak! Gadżety dla psa i kota znajdziesz w renomowanym sklepie internetowym regmag.pl. Mnogość produktów z pewnością spełni twoje oczekiwania, a atrakcyjne ceny pozwolą na wybór większej liczby produktów. Pies i kot to wierni towarzysze, którzy zasługują na wszystko co najlepsze. Dlatego w trosce o zdrowie i dobre samopoczucie pupilów sklep nieustannie poszerza swoją ofertę o ciekawe nowości. W sklepie znajdziesz pastuch dla psa i elektryczne obroże. Z kolei na kota czekają profesjonalne furminatory do sierści i podajniki na karmę. Wszystkie akcesoria zadbają o ogólna kondycję pupilków. A Ty będziesz spokojny o to, że podczas twojej nieobecności w domu pupil zje wyznaczona porcje jedzenia w odpowiednich porach.

Do czego służy pastuch dla psa?

Pastuch dla psa to nic innego jak system elektronicznego ogrodzenia. Produkt zbudowany jest z nadajnika, przewodu antenowego i obroży. Dzięki niemu możesz wyznaczyć w swoim ogrodzie bezpieczny wybieg dla psa. Możesz mieć pewność, że pies nie opuści wyznaczonego przez Ciebie terenu. Tym samym nie będzie stwarzał zagrożenia, na przykład dla sąsiadów, dzieci i przechodzących obok twojej posesji spacerowiczów. W zestawie masz akcesoria, które umożliwią Ci wytyczenie zakazanych stref. Zestaw zawiera dodatkowy przewód o długości 250 m. A dodatkowo możesz kupić obrożę z nadajnikiem, która będzie wysyłała sygnał dźwiękowy i impuls elektryczny w sytuacji, gdy pies będzie za głośni szczekał. Dzięki systemowi gps będziesz mógł nieustannie kontrolować lokalizację swojego psa. 

Jakie jest działanie elektrycznej obroży?

Elektryczna obroża w sklepie regmag.pl dostępna jest w bardzo atrakcyjnej cenie w wielu wariantach. Dlatego z pewnością wybierzesz produkt, który będzie spełniał twoje oczekiwania. W zależności od swoich potrzeb możesz zdecydować się na obrożę elektryczną antyszczekową lub treningową.